Tools
Search

Dese Grafik- Webdesign

Turkish (Turkiye)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
You are here: Startseite » Alaturka.Info™ Portal » Türkiye Kılavuzu

Türkiye Kılavuzu

e-Posta Yazdır PDF

turkei-begleiter Alaturka.Info portalında ve Firma.Alaturka.Infoseyahat kılavuzunda firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilmeniz için lütfen daha ayrıntılı bilgi isteyiniz.


Yeni "Türkiye Kılavuzu" oluşumumuz ile birlikte, ülkemizin her yöresinden yerli ve yabancı turizme hizmet eden firmalardan ulaşabildiklerimizi ve mümkünse şahsen tanışabildiklerimizi Türkiye'nin Alaturka.Info samimiyeti ile hazırlanmış seyahat kılavuzuna eklemeyi düşünüyoruz. Bu düşünce ile yola çıkarken samimiyetine inandığımız, içimizde bir his oluşmasına vesile olan mekanları veyahut firmaları seçmeye çalışıyoruz. Türkiye Kılavuzu olarak adlandırdığımız bu yeni oluşum ile ülkemize, ülkemiz kültürüne ve gizli kalmış köşeleri keşfetmeye meraklı okuyucularımıza kılavuzluk etmek istemekteyiz.


Türkiye seyahat kılavuzumuzun bir parçası olmayı dilerseniz seve seve sizinle de tanışmak ve paylaşmak isteriz. Her türlü öneriye açık telefon etmenizi veyahut Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir göndermenizi bekliyoruz.


Türkiye Kılavuzu