Tools
Search

Dese Grafik- Webdesign

Turkish (Turkiye)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
You are here: Startseite » Alaturka.Info™ Portal » Kültür ve Seyahat Degisi

Kültür ve Seyahat Dergisi | Alaturka Journal ®

e-Posta Yazdır PDF

journal-9

2009 yılında yayına başlayan Alaturka Journal ® dergisi Anadolu'daki destinasyonlar, arkeoloji, tarih, kültür ve medeniyetlere konsantre olmaktadır.
Türkiye'de yerleşik olan Dergi altı ayda bir yayımlanır ve üç dilde bilgi sağlar; Türkçe, İngilizce ve Almanca. Ulusal ve uluslararası dağıtımı yapılmaktadır.


Sayfa sayısı: 100 sayfa 19x27cm
Yayın dili: Türkçe, İngilizce, Almanca
Yayın türü: Süreli, Kültür ve Seyahat Dergisi
Perakende satış fiyatı: Türkiye: 10 TL • Avrupa: 6 €


Alaturka Journal ® Kültür ve Seyahat dergisinin amacı


Alaturka Journal ® magazin serisinin yayınlanması ile, sizlere Türkiye’yi yazılı şekilde kademe, kademe tanıtmayı amaçladık ve size Türkiye’yi Alaturka.Info™ ekibinin gözüyle farklı açılardan, farklı bölgelerden, bizi tanışmaktan çok mutlu eden farklı insan tiplemeleriyle tanıtmaya çalıştık.  Biz bu magazin serisinin sizin için küçük bir seyahat rehberinin yerini almasını umuyoruz.
Bu yayınlarla sizlere Türkiye hakkında gerekli olan bilgileri çok da uzman görüşü olmadan ve ayrıntılara girmeden aktarmak istedik. Bu şekilde hedefimiz gezilmeye ve görülmeye değer yeni bölgeleri de seyahat güzergâhlarına eklemektir.


Biz Alaturka.Info™ ekibi olarak, Türkiye'nin nadir güzelliklerini sizlerle paylaşmak, burada bulunan kültürlerden esintiler sunmak, yerli ve yabancı turizme katkıda bulunmak istemekteyiz.


Biliyoruz ki uzakta aramamak gerek, bu güzel ülkede görülecek ve tadılacak öylesine birbirinden farklı ve öylesine iç içe lezzetler var ki, sadece bir adım atın. Bazen çok güzel şeyler gerçekten çok yakınınızda oluyor, bizlere sadece bunlara bakıp görmek kalıyor.


- Alaturka.Info™ ekibi